Onze school neemt deel aan een gsm-inzamelactie. Deze actie wordt in de Vlaamse scholen georganiseerd door GoodPlanet Belgium, in samenwerking met Proximus en Recupel.

Door gsm’s in te zamelen maken we kans op leuke beloningen!

Helpen jullie ons om zo veel mogelijk gsm’s in te zamelen? Je kan deze toestellen vanaf maandag 15 januari 2024 tot en met vrijdag 26 januari 2024 deponeren in de inzamelbox van Recupel ( deze bevindt zich in de inkomhal van de school )

Waarom zoveel mogelijk?

Hoe meer toestellen we inzamelen:
* hoe minder grondstoffen we verkwisten. Indien de toestellen niet meer geschikt zijn voor hergebruik worden ze immers op een hoogwaardige manier gerecycleerd.
* hoe groter de beloning die wij als school krijgen. Voor de geleverde inzet kunnen we immers kiezen uit kwalitatieve desktops of laptops. Deze toestellen zijn volledig opgefrist en krijgen op onze school een tweede leven.  Zo kunnen we onze onderwijsinfrastructuur verder uitbouwen, wat onze leerlingen ten goede zal komen.